Iнфо центр 0-800-501-831
26.12.19

Яка монтажна піна краще ПОБУТОВА АБО ПРОФЕСІЙНА?

Новини компанії

По-перше Торгова Марка «GRIZZLY adhesive»® змінила Логотип.
Відтепер ведмідь GRIZZLY не тільки Надміцний, та ще більш Професійний та Сучасний, Знайомтесь!
По-друге вже в листопаді ми анонсуємо дві оновлені лінійки Монтажних Пін:
PROFESSIONAL line & UNIVERSAL line
PROFESSIONAL line «GRIZZLY adhesive»®- це професійна серія під пістолет зі збільшеними показниками щільності та міцності, стабільністю параметрів та більш точним дозуванням.
UNIVERSAL line «GRIZZLY adhesive»® – це побутова серія для універсального використання, які не потребують додаткового обладнання та інструменту.

Відрізнити побутову монтажну піну від професійної дуже просто. Досить поглянути на балон – якщо до нього прикріплена насадка у вигляді тонкої трубочки з пластика, значить він призначений для домашнього використання. Однак однозначно стверджувати, що такою піною користуються тільки новачки, а професіонали обов’язково використовують насадку у вигляді пістолета, не можна.

Розглянемо основні відмінності, які допоможуть вам вибрати відповідний вид монтажної піни:


ВЕЛИЧИНА ФАСУВАННЯ.

Побутова піна продається в балонах ємністю від 300 мл і більше, в той час як професійна – від 750 мл і більше.


ВИХІД ПІНИ З БАЛОНА.

У випадку з побутовою піною, не весь склад може до кінця видувати. Зазвичай якась частина залишається всередині, і з заявленого виробником обсягу ви отримаєте кілька усереднене значення. Таким чином, замість необхідного одного балона, може знадобитися два, а це вже впливає на витрати, пов’язані з ремонтом. У цьому плані набагато краще показала себе професійна піна, яка видувається практично повністю.


КОЕФІЦІЄНТ ВТОРИННОГО РОЗШИРЕННЯ.

Коефіцієнт вторинного розширення у побутових монтажних пін дуже високий. У процесі остаточного затвердіння вони можуть збільшитися в обсязі до двох разів.

Цей же коефіцієнт у професійній піни практично дорівнює нулю.

Добре це чи погано, залежить від характеру виконуваних робіт. Наприклад, якщо перед вами стоїть завдання заповнити велику щілину в стіні або усунути скрипи старої дерев’яної підлоги, методом задування під неї піни, то значний показник розширення в цьому випадку це плюс.

Якщо ви самостійно встановлюєте відкоси, пластикові вікна або двері, то заповнювати простір навколо них краще складом з найменшим коефіцієнтом розширення. В іншому випадку, є ймовірність деформації поверхні. Тільки при належних навичках роботи з цим матеріалом можна використовувати побутову піну для таких точних робіт. Зазвичай фахівці заповнюють лише 1/3 зазорів піною, знаючи, що остаточно отвердить, вона заповнить весь простір без зміни геометрії прилеглих поверхонь.


УСАДКА

Показник усадки побутової піни становить 5-7%. Професійної – 0-3%.


ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ.

Відносно необхідності використання додаткового пристосування у вигляді монтажного пістолета виграє, звичайно, побутова піна. На балон досить накрутити що поставляється в комплекті трубочку, добре струснути, і піна готова до використання.

Професійні монтажні піни працюють тільки за допомогою спеціального монтажного пістолета, вартість якого в кілька разів перевищує вартість самого балона з піною. Для одноразового застосування в домашніх умовах такі витрати є недоцільними. Адже крім того необхідно буде придбати і спеціальний розчинник, який очистить носик пістолета від залишків піни.


МОЖЛИВІСТЬ БАГАТОРАЗОВОГО ВИКОРИСТАННЯ.

Можливість багаторазового використання небажана для побутових монтажних пін, але можлива. Якщо не вдалося використати весь балон до кінця, очистіть внутрішню порожнину трубочки від залишків піни Спеціальним Очисником і зберігайте в прохолодному темному місці.

Професійну піну можна використовувати частково. Але зберігати її при цьому необхідно з одягненим на балон пістолетом. В такому випадку піна всередині не твердне і придатна для подальшого застосування. Сопло пістолета необхідно очистити спеціальним розчинником.


ХАРАКТЕР ВИКОНУВАЛЬНИХ РОБІТ.

Побутова піна використовується для разов

их, чорнових робіт, які не вимагають точного дозування. Професійні склади відрізняються можливістю високоточного нанесення і використовуються для герметизації швів або теплоізоляції.

GRIZZLY готує ще багато Новин, Слідкуй!

коментарі (0)

Залишити відповідь